![Герої не вмирають](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Geroi-ne-vmirayut-1.jpeg)
12 листопада вихованці гуртка «Юні правознавці» (керівник гуртка Бурлачка Марина Сергіївна, м. Краматорськ) відвідали захід-реквієм присвячений Дню народження Степана Чубенка – одного з наймолодших українських патріотів, розстріляних членами проросійських угрупувань. Хлопцю повинно було виповнитись 22 роки, але назавжди залишилось 17…
![Герої не вмирають](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Geroi-ne-vmirayut-1.jpeg)
П᾿ять років тому, в липні 2014 року в Донецьку його розстріляли за проукраїнську позицію, не звернувши уваги на те, що хлопець – ще дитина! Більше 2 місяців батьки розшукували сина, сподіваючись знайти свою дитину живою…
![Герої не вмирають](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Geroi-ne-vmirayut-4.jpg)
Степан Чубенко посмертно отримав орден «Народного Героя України» і орден «За мужність».
![Герої не вмирають](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Geroi-ne-vmirayut-3-768x1024.jpg)
Під час заходу вихованці гуртка переглянули відео та фото з життя хлопця, його віршами та послухали спогади матері про сина.
На заході гуртківці мали змогу побачити та зрозуміти ступінь порушення прав людини та дитини, які відбуваються в ОРДЛО.
![Герої не вмирають](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Geroi-ne-vmirayut-6.jpg)
![Герої не вмирають](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Geroi-ne-vmirayut-5.jpg)
![Герої не вмирають](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Geroi-ne-vmirayut-1.jpg)
![Герої не вмирають](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Geroi-ne-vmirayut-2.jpg)