![Фестиваль студентської творчості](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Festival-studentskoi-tvorchosti-3-1024x474.jpg)
Вихованці гуртка «Лідерство – запорука успіху» (керівник гуртка Зана Олена Миколаївна, м. Краматорськ) взяли участь у щорічному фестивалі студентської творчості. Посіли друге місце.
Вітаємо! Пишаємось! Віримо в нові перемоги!
![Фестиваль студентської творчості](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Festival-studentskoi-tvorchosti-1-1024x474.jpg)
![Фестиваль студентської творчості](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Festival-studentskoi-tvorchosti-2-1024x474.jpg)
![Фестиваль студентської творчості](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Festival-studentskoi-tvorchosti-3-1024x474.jpg)
![Фестиваль студентської творчості](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Festival-studentskoi-tvorchosti-5-1024x474.jpg)
![Фестиваль студентської творчості](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Festival-studentskoi-tvorchosti-4-1024x474.jpg)
Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості
Офіційний сайт Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості
Вихованці гуртка «Лідерство – запорука успіху» (керівник гуртка Зана Олена Миколаївна, м. Краматорськ) взяли участь у щорічному фестивалі студентської творчості. Посіли друге місце.
Вітаємо! Пишаємось! Віримо в нові перемоги!