![Добро – це ти і я!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Dobro-–-ce-ti-i-ya-4-1024x792.jpg)
На Землі є люди професії яких пов’язані з добром, мужністю та хоробрістю. Але існують й такі люди, які роблять велике добро просто так і вважають це маленькими дрібничками. У гуртку «Калинка» (керівник Ляшова О.С.) пройшла виховна бесіда «Добро – це ти і я!». Вихованці згадували про свої добрі вчинки, розфарбовували сюжетні малюнки. Заняття пройшло цікаво та корисно, вихованці зрозуміли, що людським теплом і добротою можна зігріти серце кожної людини.
![Добро – це ти і я!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Dobro-–-ce-ti-i-ya-7-1024x1024.jpg)
![Добро – це ти і я!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Dobro-–-ce-ti-i-ya-6-1024x1024.jpg)
![Добро – це ти і я!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Dobro-–-ce-ti-i-ya-1-1024x768.jpg)
![Добро – це ти і я!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Dobro-–-ce-ti-i-ya-5-1024x768.jpg)
![Добро – це ти і я!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Dobro-–-ce-ti-i-ya-4-1024x792.jpg)
![Добро – це ти і я!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Dobro-–-ce-ti-i-ya-3-1024x768.jpg)
![Добро – це ти і я!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Dobro-–-ce-ti-i-ya-2-753x1024.jpg)