«День місцевого самоврядування»

7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування – це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців. Сьогодні місцеве самоврядування стало основою народовладдя, одним з головних чинників розвитку громадянського суспільства, дійовим інструментом вирішення загальнодержавних завдань.

У довоєнні часи лідери учнівських самоврядувань Донеччини проводили зустрічі різного формату з представниками місцевої влади, бо відповідальне лідерство – це не тільки про дії керівника країни, парламенту, чи компанії. Це – готовність молодого покоління ухвалювати важливі, важкі та непопулярні рішення у складній ситуації та в потрібний момент.

Обласна рада лідерів учнівського самоврядування тримає лідерський фронт та вітає всю активну лідерську молодь з Днем місцевого самоврядування! Ми пам’ятаємо, що економічний, культурний, спортивний розвиток українських громад залежить саме від молоді – відповідальної, думаючої, патріотичної та залученої до управлінських процесів, налаштованої тільки на перемоги!