«5 березня – Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення»

Кожну першу неділю березня батьки не мають право відганяти дітей від радіоприймачів і телевізорів, адже у цей день відзначаємо Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення.

Це свято також для всіх фахівців, що пов’язали своє життя зі створенням інформаційного та розважального продукту для дітей. У Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення вони отримують привітання, слова подяки, різні нагороди й премії.

Хлопчики й дівчатка, які в майбутньому мріють присвятити своє життя роботі в ЗМІ, теж змогли спробувати себе у ролі тележурналістів, взявши участь в обласній акції-інтерв’ю «Сам собі режисер», яку започаткував Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості. До акції долучилося понад 100 вихованців закладів освіти Донеччини. Юні кореспонденти знімали на відео інтерв’ю з друзями, родичами, викладачами. Теми для спілкування були різноманітні.

Переглянути їх відеоролики можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом: #самсобірежисер #телебачення #ОПДЮТ