«27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту 2023»

«Голокост знищив третину євреїв і незліченну кількість представників інших національностей. Він слугуватиме людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження», — зазначено у резолюції Генасамблеї ООН «Пам’ять про Голокост».

Для відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту обрали 27 січня. Саме цього дня у 1945 році війська першого Українського фронту звільнили один із найбільш нацистських таборів смерті — Аушвіц-Біркенау на території Польщі.

Голокост – це біль і жах українського народу. Це – трагедія, злочин проти людства.

Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості проведена обласна акція «Людської пам’яті свіча хай запалає…», до якої доєдналось понад 700 вихованців закладів освіти Донеччини.

Ми приєднуємося до загальносвітової жалоби, вшановуємо пам’ять безневинно закатованих жертв людиноненависницької політики, та віримо, що подібне більше ніколи не повториться.

Переглянути роботи вихованців можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом: #людськоїпамяті2023 #ПозашкілляДонеччини