![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/1-17.jpg)
День Землі - це спеціальний час, який призначений, щоб привернути увагу людей до усвідомлення планети Земля як їхнього спільного дому, відчути нашу всеземну спільність і взаємну залежність один від одного.
Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об’єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити…
В гуртках («Українська мова», керівник Тетяна Полякова; «Літературна творчість», керівник Лариса Жижченко) відбулася година спілкування «Земля - наш дім».
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/2-18.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/3-18-1024x448.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/4-17-1024x449.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/5-12-1024x443.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/6-10-1024x451.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/7-9-1024x440.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/8-8-1024x455.jpg)