«14 березня — День українського добровольця»

Україна переживає найбільше випробування у своїй новітній історії – повномасштабну збройну боротьбу з російським агресором за власну незалежність і територіальну цілісність. Завжди, у найважчі часи нашої історії, знаходилися відважні воїни, які добровільно брали зброю до рук і ставали на захист своєї Батьківщини. 14 березня присвячено їм, адже в Україні відзначається День українського добровольця. Саме завдяки їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму, Україна продовжує боротися.

Нині добровольцем став увесь Український народ: ті, хто прийшов до центрів комплектування та поповнив ряди Збройних Сил України; ті, хто став до лав територіальної оборони; ті, хто всіляко допомагає захисникам і готовий стати до їхніх лав завтра. Наша готовність добровільно стати на захист України є вирішальною запорукою нашої перемоги. Низький уклін усім, хто долучається до оборони держави і продовжує гідну справу добровольчої допомоги та захисту рідної землі! Дякуємо воїнам-добровольцям за небайдужість, мужність і патріотизм, які вони виявляють сьогодні — під час боротьби України.

Схиляємо у скорботі голови в пам’ять про тих добровольців та воїнів, які полягли на полі бою й не повернулись додому, до рідних домівок. Вони гідно і мужньо захищали свою Батьківщину. Вічна слава! Герої не вмирають! Подвиг українських добровольців житиме у віках! Віримо у Перемогу!

До Дня добровольця Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості було проведено усний журнал-есе «Та неоднаково мені…», до якого долучилось біля 100 вихованців позашкілля Донеччини. Переглянути роботи можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегами: #Неоднаковомені2023 #Добровольці2023 #ПозашкілляДонеччини