«Звичаї, обряди та традиції українського народу»

Культура українського народу – це його душа, а звичаї, обряди та традиції – чарівні струни, які зворушують серця українців.

У звичаях, обрядах, фольклорі відображені моральні цінності, ментальність, історія, життєва мудрість, світовідчуття та світосприймання нашого народу.

Вихованці гуртка «Школа успіху» (керівник Оксана Ліхута) занурилися в найдавнішу обрядовість нашого народу – культуру відзначання зимових свят. З вихованцями проведено годину спілкування «Традиційні зимові свята в Україні» на якій вони ознайомилися з неповторними й самобутніми зимовими звичаями, традиціями, обрядами, такими, як: «Українські вечорниці», «День святого Миколая», «Свят-вечір», «Різдво Христове», «Щедрий вечір (свято Меланки)», «Свято Василя», «Водохреще», «Стрітення». Увазі вихованців були запропоновані цікава розповідь про дані звичаї, фото та відеоматеріали.

Традиції, звичаї не повинні забуватися. Саме ми є тим порталом, своєрідною золотою ниткою, яка об’єднує минуле і сьогодення. Не забуваймо ж наших пращурів та вшануймо культуру українського народу! Щиро вітаємо Вас із прийдешніми Новорічними святами та Різдвом Христовим!