![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/izobrazhenie_viber_2021-06-29_09-51-25-1024x576.jpg)
Швидко промайнули 11 зіркових років у Ольги Пирогової, випускниці «Народного художнього колективу» вокальної студії «Heartbeat» (керівник Геннадій Петренко). Вони були наповнені музичною феєрією, фестивальними зустрічами, конкурсними хвилюваннями і дружніми творчими зустрічами.
Щиро вітаємо Ольгу із отриманням свідоцтва про позашкільну освіту і бажаємо, щоб кожен день буде осяяний піснею, натхненням і творчістю.