«Зі святом! З Днем Святого Миколая!»

Чи не в кожній родині з нетерпінням чекають традиційного українського свята, яке дарує насамперед любов, увагу, милосердя – дня Святого Миколая. Цього року всі бажання українських дітей, як і дорослих, є однаковими. Дитинство має бути щасливим! Педагоги Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості не залишились осторонь.

З 12 по 19 грудня, понад 1500 дітлахів Донеччини крокували разом із казковими героями захоплюючою онлайн-подорожю «Дорогою до Святого Миколая». Кожного дня на дітей чекали цікаві завдання: зачитати та записати вірш, написати листа Святому Миколаю, взяти участь у танцювальному батлі, намалювати мрію, виготовити чарівного янгола та символ 2023 року – Кролика. Найочікуванішою стала зустріч з Чудотворцем! Святий Миколай вітав дітей, зачитував їх листи, дарував музичні подарунки!

Бажаємо всім вам міцного здоров’я, успіхів у всіх ваших починаннях, радості і безхмарного щастя. Нехай у ваших домівках панує мир і спокій, нехай Господь завжди оберігає вас! Зі святом! Переглянути, як крокували до Чудотворця діти, можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом #ДорогоюдоСвятогоМиколая2022