![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/izobrazhenie_viber_2021-10-13_11-59-25-630-1024x768.jpg)
Вихованці Парасковіївської СШ № 40 у складі гуртків ОПДЮТ «Веселинка» (керівник Світлана Борщ), «Школа юного ведучого» (керівник Лідія Пухальська) та «Народна іграшка-оберіг» (керівник Валентина Ятченко) привітали військових зі святом – Днем захисників і захисниць України.
Учасники занурились в історію української героїки – від козаків до сучасного військового. На святі панувала дружня і творча атмосфера, лунали пісні та вітальні вірші. Вихованці гуртків підготували виставку творчих робіт «Ми за мир». Діти із перших вуст почули від військовослужбовців особисті історії перемог, поразок, сили духу і любові.
Любімо Україну! Вивчаймо історію рідної країни та примножуймо її славу разом!