Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському літературному конкурсі імені Олени Теліги та Олега Ольжича – 2022 «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятись зміг!»

З метою утвердження історичної пам’яті українського народу, його національної свідомості, формуваннята поширеннядуховних цінностей та пріоритетів – патріотизму, відданості справі державотворення, вшанування учасників українських національно-визвольних змагань нашого народу ХХ – ХІ століть, проводиться Всеукраїнський літературний конкурс імені Олени Теліги та Олега Ольжича – 2022  «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятись зміг!»

До участі у конкурсі запрошуються:учні 10-11 класів,студенти, аспіранти, науковці, краєзнавці.

Конкурс поводиться у таких номінаціях: 

І. Художні твори (прозові та поетичні твори про події та учасників національно-визвольного руху; про волонтерів, добровольців, військовослужбовців, капеланів, медпрацівників, журналістів, які брали або беруть участь у російсько-українській війні).

ІІ. Переклад поезій Олени Теліги і Олега Ольжича іноземними мовами.

ІІІ. Документально-публіцистичні твори  (нариси та есеї про учасників національно-визвольних змагань, зокрема, членів УВО, ОУН, УПА; нариси про учасників російсько-української війни, інтерв’ю з ними, репортажі з місць воєнних дій).

IV. Наукові праці (дослідження на основі архівних джерел, зокрема, відкриття невідомих історичних фактів про діяльність УВО, ОУН, УПА).

V. Буктрейлери – короткі аматорські відеоролики, зняті  за мотивами книг про визначних діячів національно-визвольного руху, зокрема ОУН і УПА.

Прийом конкурсних робіт триває до 1 липня.

Конкурсні роботи І-ї, ІІ-ї та ІІІ-ї номінацій надсилаються за адресою: bibliovv@ukr.net «Конкурс, оргкомітет».

Конкурсні роботи ІV-ї та V-ї номінацій надсилаються за адресою: taniaoliinik0308@gmail.com «Конкурс, оргкомітет».

Детальна інформація у додатку (Додаток 1).