![Заняття гуртків «Карате-до» і «Кобудо» в умовах карантину](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/Zanyattya-gurtkiv-Karate-do-i-Kobudo-v-umovakh-karantinu-3-498x1024.jpg)
Функціонування гуртків фізкультурно-спортивного напряму, тренерство, розвиток та промоція спорту ніколи не були простою справою, але в реаліях сьогодення все це працює у надскладних умовах. Утім, вихованці гуртків «Карате-до» і «Кобудо» (керівник гуртка Шухман Олег Олегович, м. Маріуполь) продовжують підтримувати фізичну форму.
Від початку карантину заняття відбуваються у дистанційному форматі. За допомогою мережі Інтернет керівник гуртка проводить консультації та аналізує результати поєдинків.
Від Олега Олеговича знадобилось багато креативу й фантазії для збереження зацікавленості вихованців до занять.
![Заняття гуртків «Карате-до» і «Кобудо» в умовах карантину](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/Zanyattya-gurtkiv-Karate-do-i-Kobudo-v-umovakh-karantinu-1-498x1024.jpg)
![Заняття гуртків «Карате-до» і «Кобудо» в умовах карантину](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/Zanyattya-gurtkiv-Karate-do-i-Kobudo-v-umovakh-karantinu-2-498x1024.jpg)
![Заняття гуртків «Карате-до» і «Кобудо» в умовах карантину](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/Zanyattya-gurtkiv-Karate-do-i-Kobudo-v-umovakh-karantinu-3-498x1024.jpg)
![Заняття гуртків «Карате-до» і «Кобудо» в умовах карантину](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/Zanyattya-gurtkiv-Karate-do-i-Kobudo-v-umovakh-karantinu-4-498x1024.jpg)
![Заняття гуртків «Карате-до» і «Кобудо» в умовах карантину](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/Zanyattya-gurtkiv-Karate-do-i-Kobudo-v-umovakh-karantinu-5-1024x768.jpg)
![Заняття гуртків «Карате-до» і «Кобудо» в умовах карантину](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/Zanyattya-gurtkiv-Karate-do-i-Kobudo-v-umovakh-karantinu-6-498x1024.jpg)