![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/maxresdefault-1-1024x576.jpg)
Українці запустили у соцмережах флешмоб. Вони розміщують фото з наслідками обстрілів Росією українських міст та закликають Захід закрити небо над Україною, щоб не дати РФ бомбардувати нашу країну та перекидати на нашу землю своїх військових.
Пости, об’єднані хештегом #CloseTheSky, почали з’являтися у Facebook та Twitter.
Так, із проханням закрити небо над Україною через соцмережі до лідерів західних країн звернулася правозахисниця, голова Центру громадянських свобод Олександра Матвійчук. У Twitter вона опублікувала своє фото із закликом до глав країн ЄС, США та до НАТО: CloseTheSky.