![«Заграй, моє фортепіано, хай струни голосно звучать»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Zagray-moie-fortepiano-khay-struni-golosno-zvuchat-1.jpeg)
Винахід фортепіано на початку XVIII століття став поворотним моментом в історії європейської культури. Фортепіано повністю змінило характер музичної культури західної цивілізації. Сьогодні фортепіано – найпопулярніший музичний інструмент, яким прагнуть опанувати і дорослі, і діти.
Чудову можливість доторку до музичного мистецтва мають вихованці гуртка «Фортепіано», керівник Алісова А.О. Інтерес вихованців забезпечує часта зміна завдань, а також закріплення аналогічних навичок на різному матеріалі. Наприклад, постановку рук на фортепіано дитина з великим інтересом та увагою попередньо засвоює на образних підготовчих вправах без інструмента. Застосування ігрових сюжетів, а також рольових функцій пальців активізує інтерес на заняттях, полегшує і прискорює засвоєння дитиною музичної грамоти.
Захопити дітей музикою, наповнити звучанням музичних ритмів, мелодій, переживанням музики дитячі душі – головне завдання педагога, шляхи вирішення якого майстерно віднаходить досвідчений педагог Алісова А.О.
![«Заграй, моє фортепіано, хай струни голосно звучать»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Zagray-moie-fortepiano-khay-struni-golosno-zvuchat-1.jpeg)
![«Заграй, моє фортепіано, хай струни голосно звучать»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Zagray-moie-fortepiano-khay-struni-golosno-zvuchat-1-768x1024.jpg)
![«Заграй, моє фортепіано, хай струни голосно звучать»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Zagray-moie-fortepiano-khay-struni-golosno-zvuchat-2-768x1024.jpg)