За нашу свободу 2021

Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості, з метою виховання патріотів, громадян правової, демократичної держави в заочному форматі було проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу».

92 вихованця закладів позашкільної освіти області взяли участь в обласному етапі. Юні художники і поети з міст Селидового, Старомлинівки, Покровська, Родинського, Краматорська, Білозерського, Добропілля, Дружківки, Лиману, Торецька, Маріуполя, Мирнограду, Волноваського, Мангушського районів, Олександрівської та Званівської селищної ради, КЗ «Донецький Палац молоді «Юність» надіслали на розгляд журі творчі роботи, присвячені значущим подіям захисту України.

Усі переможці обласного етапу отримають почесні грамоти, автори найкращих робіт представлятимуть Донеччину на Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу». За матеріалами конкурсу формується збірка, в якій буде презентовано найкращі малюнки та вірші.