![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/Golovna-pribirannya-1024x722.png)
За ініціативи Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine» – учасника загальносвітового руху «Let’s Do It World», що об’єднує понад 60 мільйонів активістів у 191 країні, у третю суботу вересня буде проведено Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», який цього року відбудеться, незважаючи на військові дії в країні. Навіть за таких складних умов, коли захисники чистять Україну від окупантів, українці своїми зусиллями об’єднуються і тримають екологічну безпеку. Головна мета акції – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання. «Така в нас виникла хороша ідея – поприбирати Україну перед перемогою. Уявімо, що перемога настільки близько, що нам вже час прибирати, адже хлопці повертатимуться з фронту, маємо достойно їх зустріти», сказала Юлія Мерхель – голова правління «Let’s do it Ukraine».
Донецька обласна рада лідерів учнівського самоврядування долучається до акції заради перемоги та порятунку планети від рашистського сміття.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/Den-pribirannya-kolazh-1-1024x722.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/tkachova-1024x722.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/Foto-2-1024x722.jpg)