![Вшанування пам’яті жертв Голодомору](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Vshanuvannya-pam’yati-zhertv-Golodomoru-1.jpg)
28 листопада в гуртку «Барвінок» (керівник Лінник Л.Б.) відбувся виховний захід «Вшанування пам’яті жертв Голодомору» на базі ЗОШ № 2 м. Лиман для учнів 6 класів та вихованців гуртка. Метою заходу було поглиблення знання вихованців про роки Голодомору в Україні та його наслідків для українського народу, виховання поваги до історичного минулого своєї країни, народ якої вистояв і проніс свої традиції через різні випробування. Діти дивилися презентацію про Голодомор, запалювали свічки в пам’ять жертв цієї події. В цей день відбувся майстер-клас «Цінуємо хліб – бо він життя» на якому діти виготовляли сувеніри. Вони розписували гіпсові фігурки – хліб та наклеювали його на рушничок. Захід вийшов теплим та цікавим.
![Вшанування пам’яті жертв Голодомору](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Vshanuvannya-pam’yati-zhertv-Golodomoru-3.jpg)
![Вшанування пам’яті жертв Голодомору](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Vshanuvannya-pam’yati-zhertv-Golodomoru-2.jpg)
![Вшанування пам’яті жертв Голодомору](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Vshanuvannya-pam’yati-zhertv-Golodomoru-4-768x1024.jpg)
![Вшанування пам’яті жертв Голодомору](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Vshanuvannya-pam’yati-zhertv-Golodomoru-5-768x1024.jpg)
![Вшанування пам’яті жертв Голодомору](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Vshanuvannya-pam’yati-zhertv-Golodomoru-6-768x1024.jpg)
![Вшанування пам’яті жертв Голодомору](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Vshanuvannya-pam’yati-zhertv-Golodomoru-1.jpg)