![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/Vseukrainskiy-onlayn-chelendzh-vdyachnosti.mp4_20230823_172839.004-1024x576.jpg)
Свою Незалежність ми доводимо щодня! Щороку наприкінці літа Україна відзначає своє головне державне свято – День Незалежності. Ця важлива дата незмінна – 24 серпня.
Наша країна продовжує мужньо відстоювати свою свободу в умовах військового стану.
Війна – нові реалії, нові виклики, спільний біль, сподівання, надії, перемоги що об’єднали і загартували українців. Свою Незалежність ми доводимо щодня, адаптуючись до блекаутів та жахливих випробувань.
Тому перемога стане здобутком кожного з нас. Попри всі труднощі, нам є чим пишатися — українськими захисниками і захисницями, які захищають нашу Батьківщину та не дають загарбникам забрати свободу.
На честь 32-ї річниці Незалежності України обласна рада лідерів учнівського самоврядування Донеччини доєдналася до Всеукраїнського онлайн-челенджу вдячності #привітаємокраїну
Наша любов до Батьківщини є найвищою моральною цінністю, а суверенітет України тримається на її громадянах, яким не все одно, якою буде доля наступних поколінь, адже тільки небайдужі й вільні люди можуть змінювати на краще свою країну!