![Вітаємо з перемогою](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/Vitaiemo-z-peremogoyu-1-768x1024.jpg)
Вихованці гуртка «Фантазія» (керівник Бурдюжан Г.В.) прийняли активну участь у загальногромадському конкурсі Черкаської ОТГ на кращу новорічну іграшку. 19 грудня відбулося нагородження дітей. Галичина Ангелина зайняла І місце і отримала грамоту та головний приз планшет. Шість кращих робіт вихованців одержали дипломи, солодкі призи та набори для творчості. Вітаємо усіх з перемогою та бажаємо нових успіхів.
![Вітаємо з перемогою](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/Vitaiemo-z-peremogoyu-2-1024x768.jpg)
![Вітаємо з перемогою](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/Vitaiemo-z-peremogoyu-3-1024x768.jpg)
![Вітаємо з перемогою](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/Vitaiemo-z-peremogoyu-4-768x1024.jpg)
![Вітаємо з перемогою](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/Vitaiemo-z-peremogoyu-5-1024x768.jpg)
![Вітаємо з перемогою](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/Vitaiemo-z-peremogoyu-1-768x1024.jpg)