Вітаємо з Міжнародним днем друзів!

9 червня – Міжнародний день друзів. Дружба – це взаєморозуміння і безкорисливість, щирість і довіра, спільні інтереси. Друг ніколи не залишить у біді і завжди прийде на допомогу. Справжній друг не буде байдужим до твоїх проблем і разом з тобою буде радіти твоїм успіхам. Позитивність дружніх відносин важко заперечити. Вона цінувалася в усі часи.

За ініціативи Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості до Міжнародного дня друзів була ініційована обласна акція «Я крокую не один!», до якої вже долучилося понад 300 вихованців закладів освіти Донецької області.

Акція триває. Доєднуйтесь, розміщуючи світлини зі своїми друзями, рідними та близькими людьми, з тими, хто поруч, на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом #крокуюнеодин #моїдрузі .

Міжнародний день друзів – чудова нагода, незалежно від життєвих обставин, нагадати своїм друзям про те, наскільки вони важливі. Цей день – гарний привід, аби зібратися дружною компанією, поділитися приємними спогадами, або просто зателефонувати якщо ви знаходитесь дуже далеко один від одного, особливо зараз, коли усім необхідна підтримка і добре слово та діло.

Вітаємо Вас зі святом, дорогі друзі! Бажаємо Вам мирного неба, справжніх, вірних друзів і нехай Ваша дружба ніколи не зникне!

#крокуюнеодин #моїдрузі