![Вітаємо переможців!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Vitaiemo-peremozhciv-16.jpg)
Заняття карате – це не лише розвиток сили, витривалості, швидкості та гнучкості, а й виховання, в першу чергу патріотизму, мужності, цілеспрямованості, впевненості у своїх силах, формування характеру. А змагання є демонстрацією високої майстерності, краси поєдинків та сили духу.
У м. Маріуполі відбулися Чемпіонат і Першість міста з бойових мистецтв. Учасниками змагань були вихованці гуртків «Карате-до» (керівники гуртків Шухман Олег Еріксонович, Шухман Віктор Олегович, Шухман Олег Олегович) Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості. Спортсмени брали участь у 3 видах програми (Ката, Куміте, командне Куміте).
За результатами змагань 91 медаль: 34 золотих, 31 срібних і 26 бронзових.
Бажаємо спортсменам здоров᾿я, натхнення до тренувань та нових перемог!
![Вітаємо переможців!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Vitaiemo-peremozhciv-20.jpg)
![Вітаємо переможців!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Vitaiemo-peremozhciv-15.jpg)
![Вітаємо переможців!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Vitaiemo-peremozhciv-14.jpg)
![Вітаємо переможців!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Vitaiemo-peremozhciv-13.jpg)
![Вітаємо переможців!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Vitaiemo-peremozhciv-12.jpg)
![Вітаємо переможців!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Vitaiemo-peremozhciv-11.jpg)
![Вітаємо переможців!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Vitaiemo-peremozhciv-10.jpg)
![Вітаємо переможців!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Vitaiemo-peremozhciv-9.jpg)
![Вітаємо переможців!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Vitaiemo-peremozhciv-8.jpg)
![Вітаємо переможців!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Vitaiemo-peremozhciv-7.jpg)
![Вітаємо переможців!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Vitaiemo-peremozhciv-6.jpg)
![Вітаємо переможців!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Vitaiemo-peremozhciv-3.jpg)
![Вітаємо переможців!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Vitaiemo-peremozhciv-1.jpg)
![Вітаємо переможців!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Vitaiemo-peremozhciv-19.jpg)
![Вітаємо переможців!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Vitaiemo-peremozhciv-18.jpg)
![Вітаємо переможців!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Vitaiemo-peremozhciv-17.jpg)
![Вітаємо переможців!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Vitaiemo-peremozhciv-16.jpg)
![Вітаємо переможців!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Vitaiemo-peremozhciv-5.jpg)
![Вітаємо переможців!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Vitaiemo-peremozhciv-4.jpg)
![Вітаємо переможців!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Vitaiemo-peremozhciv-2.jpg)