VIIІ Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку 2022

З 13 по 15 травня 2022 року представники обласної ради лідерів учнівського самоврядування Донеччини взяли участь у  VIII Всеукраїнському форумі взаємодії та розвитку, який об’єднав спікерів з усіх куточків України. Організатором заходу виступив Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїнського молодіжного центру, Національної молодіжної ради України.

Під час форуму обговорювалися питання ефективності співпраці громадськості, влади, бізнесу щодо розвитку молодіжної та соціальної політики України. Спікери презентували свої плани, ініціативи, обмінялися досвідом, обговорили соціальні активності в регіонах, привернули увагу до сталого розвитку, волонтерського руху, знайшли партнерів для спільної реалізації проєктів, можливості взаємодії для молоді та її залучення до суспільно корисних справ, враховуючи реалії сьогодення.

Програма зустрічі була насиченою, емоційною, спрямованою на згуртування для вирішення зовнішніх та внутрішніх викликів, які стоять перед нашою державою і вимагають від  кожного з нас відповідальності та конкретних дій.