ВІДКРИТА ВЛАДА

ВІДКРИТА ВЛАДА

На сучасному етапі розвиток місцевого самоврядування є одним з пріоритетних напрямів державної політики. Нам понад усе бракує компетентного досвіду участі у суспільно-політичних процесах в країні, а це вимагає потребу становлення соціально активної особистості.

Проявом демократі у шкільному житті є учнівське самоврядування. Учнівське самоврядування –  це мікромодель майбутнього суспільства. Самоврядування допомагає організувати своє життя і життя своїх колективів. Досвід, набутий у школі, стане багажем, з яким молодь увійдете у доросле життя.

Саме в ці дні учнівське самоврядування міст, районів, селищ у рамках обласної акції учнівського самоврядування «Відкрита влада» проводить зустрічі різного формату з представниками місцевої влади. Активно до акції долучились ради учнівського самоврядування Дружківки, Добропілля, Гірника, Костянтинівки, Лиману, Мирнограда, Селидового, Новоекономічного, Олександрівки, Піщаного, Миколаївки, Гродівки.

ВІДКРИТА ВЛАДА
ВІДКРИТА ВЛАДА
ВІДКРИТА ВЛАДА
ВІДКРИТА ВЛАДА
ВІДКРИТА ВЛАДА

Лідер у школі – це майбутній політик чи бізнесмен, якому вирішувати як щоденні, так і масштабні завдання, які поставить суспільство у час загальної глобалізації світу. І співпраця учнівського самоврядування з органами місцевої влади сприяє формуванню суспільно-громадського досвіду лідерів учнівського самоврядування.