![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/Prapor-Doneckoi-oblasti.png)
Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості вітає жителів Донеччини з ювілеєм – 90-річчя від дня заснування Донецької області. До вашої уваги відеоекскурс «Скарби Донеччини», створений з відеолистівок вихованців закладів позашкільної освіти до 24.02.2022 року. Ви маєте чудову нагоду здійснити онлайн-мандрівку визначними місцями Донеччини, яку з великою любов’ю до рідного краю, його пам’яток історії, науки та мистецтва, підготували діти з різних куточків Донецької області.
Зі святом! Разом до Перемоги!