![Веселі сніговики](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Veseli-snigoviki-3.jpg)
Створення аплікацій – це захоплюючий світ для дорослих і дітей. Цей вид творчості розвиває дрібну моторику рук, творчі здібності, фантазію та художній смак. Така техніка допомагає дітям засвоїти вміння вирізати, акуратно приклеювати. Вироби з вати та ватних дисків створюються просто і легко. Вихованці гуртка «Чарівні фарби» (керівник Ушаткіна О.Ю.)
з цікавістю і задоволенням створювали веселих сніговиків, кумедних пінгвінів, пухнастих кошенят та овечок.
Кожна дитина проявила креативність, неповторність та індивідуальність.
![Веселі сніговики](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Veseli-snigoviki-3.jpg)
![Веселі сніговики](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Veseli-snigoviki-2.jpg)
![Веселі сніговики](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Veseli-snigoviki-1.jpg)