![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/Bezymyannyy-1024x576.png)
Проєкт «Україно моя, ти найкраща у світі країна!» у червні місяці відкривав для дітей цікаві сторінки історії нашої країни, знайомив з її традиціями та культурою, талановитими українцями та їх досягненнями, чарівною природою, архітектурою та цікавими місцями України. Керівники гуртків відділу образотворчого мистецтва та декоративно-ужиткової творчості Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості підготували онлайн-виставку робіт дітей, які долучалися до цього проєкту та залюбки брали участь у майстер-класах.
#Робищоможешьзтимщомаєштамдетиєзарадиспільноїперемоги #Україна_понадусе