«Україна зростає разом зі мною!»

Форум

Під таким гаслом 19 – 21 листопада пройшов Всеукраїнський Форум Національної Ради  дітей та молоді. До складу Ради входить голова комітету з захисту прав дитини Донецької обласної Ради лідерів учнівського самоврядування Катерина Нікітіна, яка брала участь у Форумі.

Яскраві неперевершені емоції разом з діловою атмосферою вірували на Форумі. З великою зацікавленістю зустрічали  і дослухались до промов Президента України В.О. Зеленського, Першої леді України О. Зеленської, Уповноваженого Президента України з захисту прав дитини М. Кулеби, Міністра освіти і науки А. Новосад, Міністра соціальної політики України Ю.Соколовської, Міністра культури, молоді та спорту України В. Бородянського. Учасники Форуму у захваті від такої уваги перших осіб держави, а ще від тих невимушених світлин, які залишились на пам’ять!

Тімбілдінг, панельні дискусії, симуляційна гра з прав дитини. тренінги з лідерства, інклюзії, протидії булінгу, майстер-класи – неповний перелік насичених заходів Форуму. Представлення цілей на наступний рік відбувалось за професійним коментарем Судді Верховного суду України  

В. Кравчука та Головного представника Міжнародної Федерації соціальних працівників при ООН в Нью-Йорку М. Кронін.

ʺХочеться жити й працювати заради вас. Я на вас дивлюсь і розумію: ось вона – наша справжня Україна, така молода, енергійна, як ви, дуже красива, нова і амбітна. І це дуже круто. Тому що Україна – справді інноваційна, європейська, демократичнаʺ, – наголосив Президент України.

Дійсно круто! Лідери учнівського самоврядування Донеччини доказують це ділом!

Форум
Форум
Форум
Форум