Україна зростає разом з тобою!

Національна дитяча рада

Під таким гаслом 29 березня відбулися установчі збори Національної дитячої ради при Уповноваженому Президента Україна з прав дитини. Кожен регіон України делегував свого представника. Донецьку область представляла Катерина Нікітіна – голова комітету з національно-патріотичного виховання обласної ради лідерів учнівського самоврядування.

Катерина Нікітіна

Діяльність Національної дитячої ради буде спрямована на забезпечення права участі дітей у процесах прийняття важливих суспільних та політичних рішень стосовно їхнього життя на всіх рівнях – національному, регіональному, місцевому та сприятиме формуванню у підростаючого покоління активної громадянської позиції та розбудові громад, дружніх до дітей.

Національна дитяча рада (Нік Вукчевич)

Актуальність та завдання Ради викладені у промовах  Уповноваженого Президента Україна з прав дитини Миколи Кулеби, Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич. Бурю емоцій та натхнення отримали лідери учнівського самоврядування від зустрічі з всесвітньовідомим мотиваційним спікером Ніком Вуйчичем на тему «Безпечна школа: буллінг в школах».

Нік Вукчевич

Звертаємось до учнівського самоврядування області: долучайтесь до співпраці з захисту прав, гарантованих Конвенцією ООН про права дитини. Реалізуємо свої права на активну участь у житті суспільства!

Національна дитяча рада