«Україна – єдина, Україна – це ми!»

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

Напередодні Дня Соборності України у гуртках Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості «Українська мова» та «Літературна творчість» (керівники Оксана Сушко, Тетяна Полякова, Лариса Жижченко), «Рідний край» (керівник Марина Бурлачка), «Школа успіху» (керівник Оксана Ліхута) було проведено виховні години, вікторини, круглі столи, підготовлено тематичні відеопривітання, присвячені цій знаменній даті.

Вихованці активно спілкувались, дискутували, висловлюючи свої розмірковування з приводу Акту Злуки українських земель, декламували патріотичні вірші, ознайомлювались із тематичною літературою, а також із великою цікавістю слухали інформацію з приводу свята, яку підготували керівники гуртків.

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.