![Україна – єдина](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/Ukraina-–-iedina-8.jpg)
Щорічно 22 січня український народ святкує День Соборності України. Це свято нагадує всім, що Україна – єдина держава, а ми – єдиний народ.
У гуртку «Казкова англійська» (керівник Тарасенко К. Є.), на базі ЗДО№1, №2
м. Миколаївка, відбувся виховний захід «Україна – єдина». Маленькі вихованці дізналися багато цікавого про історію свята та із задоволенням виготовили поробки і намалювали щасливу Україну. Так діти висловили свою любов до Батьківщини!
![Україна – єдина](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/Ukraina-–-iedina-1.jpg)
![Україна – єдина](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/Ukraina-–-iedina-2.jpg)
![Україна – єдина](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/Ukraina-–-iedina-3.jpg)
![Україна – єдина](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/Ukraina-–-iedina-4.jpg)
![Україна – єдина](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/Ukraina-–-iedina-5.jpg)
![Україна – єдина](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/Ukraina-–-iedina-6.jpg)
![Україна – єдина](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/Ukraina-–-iedina-7.jpg)
![Україна – єдина](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/Ukraina-–-iedina-8.jpg)