![У мові моїй краса і неповторність](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/U-movi-moiy-krasa-i-nepovtornist-2-1024x767.jpg)
Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Вона є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.
До Дня української писемності і мови в гуртку «Художня вишивка» (керівник Савіна Н.Ю.) пройшла виховна бесіда «У мові моїй краса і неповторність». Вихованці розповідали вірші, слухали легенду про мову, працювали в командах, виконували творчі завдання. Діти цікаво провели час і зрозуміли, що кожен громадянин України, сьогодні як ніколи, відчуває причетність до свого народу та мови. Бо мова – це та сила, яка об’єднує націю у єдине ціле.
![У мові моїй краса і неповторність](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/U-movi-moiy-krasa-i-nepovtornist-1-1024x767.jpg)
![У мові моїй краса і неповторність](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/U-movi-moiy-krasa-i-nepovtornist-2-1024x767.jpg)
![У мові моїй краса і неповторність](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/U-movi-moiy-krasa-i-nepovtornist-3-1024x767.jpg)
![У мові моїй краса і неповторність](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/U-movi-moiy-krasa-i-nepovtornist-4-767x1024.jpg)
![У мові моїй краса і неповторність](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/U-movi-moiy-krasa-i-nepovtornist-5-1024x767.jpg)