У м. Слов’янськ відбувся гала-концерт обласного конкурсу-огляду художньої творчості дітей з інвалідністю “Повір у себе”

Відбувся гала-концерт обласного конкурсу-огляду художньої творчості дітей з інвілідністю "Повір у себе!"

13 грудня 2017 р. на базі ДВНЗ Донбаського педагогічного університету у м. Слов’янськ відбувся гала-концерт обласного конкурсу-огляду художньої творчості дітей з інвалідністю “Повір у себе”, який було організовано департаментом освіти і науки Донецької облдержадміністрації та проведено Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості.
Гала-концерт Повір у себе! у м.Слов'янськВ Гала-концерті прийняли участь талановиті вихованці Спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів  № 23, № 41 (м. Слов’янськ), № 7 (м. Миколаївка), № 38 ( м. Новогродівка), № 32 ( Костянтинівка ). На святі були присутні більш ніж 200 талановитих дітей з особливими потребами, делегації з міст та районів Донецької області, 110 з яких стали переможцями конкурсу. Оксенчук Н.В.Присутніх привітала директор департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Надія Володимирівна Оксенчук, вона побажала дітям та їх керівникам нових творчих успіхів і досягнень. Гала-концерт Повір у себе! у м.Слов'янськУся концертна програма пройшла на єдиному подиху. З першої до останньої хвилини заходу діти вражали всіх присутніх своєю майстерністю виконання. Кожен номер був справжньою окрасою концерту. Той запал енергії , який вони випромінювали, не залишив байдужим жодного глядача у залі.
Гала-концерт Повір у себе! у м.Слов'янськУрочистим завершенням фестивалю стало нагородження переможців обласного конкурсу-огляду начальником відділу інклюзивної освіти та соціального захисту дітей департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Валентиною Олександрівною Ізмалковою. Діти були нагороджені подарунками, отримали подяки та грамоти. На завершення фестивалю на усіх присутніх чекав святковий феєрверк та фото на пам’ять.
Гала-концерт Повір у себе! у м.Слов'янськМи висловлюємо подяку всім учасникам, переможцям, їх керівникам і батькам! Ви ще раз довели, що талант родом з дитинства! Головне – вірити у себе, не зраджувати собі та своїм бажанням, йти до своєї мети, досягати успіхів!

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
previous arrownext arrow
Slider