![Тварини – наші друзі](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/Tvarini-–-nashi-druzi-2-1024x819.jpg)
Домашні тварини є прикладом безкорисної любові та відданості, вони позитивно впливають на здоров’я – і морально, і фізично. Догляд за домашніми улюбленцями підвищує самооцінку. Тому так важливо прищепити дбайливе ставлення до тварин змалку. В рамках вивчення теми «Тварини» у гуртку «Казкова англійська» (керівник Прийменко Л. В.) діти переглянули розвивальний мультфільм про тварин, пригадали домашніх тварин та звірів, які живуть у зоопарку. Вихованці не тільки вивчили назви диких та свійських тварин англійською мовою, але й проявили творчі здібності та підготували малюнки «Звірі – наші друзі».
![Тварини – наші друзі](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/Tvarini-–-nashi-druzi-1-1024x819.jpg)
![Тварини – наші друзі](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/Tvarini-–-nashi-druzi-2-1024x819.jpg)
![Тварини – наші друзі](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/Tvarini-–-nashi-druzi-3-1024x819.jpg)
![Тварини – наші друзі](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/Tvarini-–-nashi-druzi-4-1024x819.jpg)
![Тварини – наші друзі](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/Tvarini-–-nashi-druzi-5-1024x819.jpg)
![Тварини – наші друзі](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/Tvarini-–-nashi-druzi-6-1024x819.jpg)