![Турнір з настільного тенісу до Дня Збройних Сил України](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Turnir-z-nastilnogo-tenisu-do-Dnya-Zbroynikh-Sil-Ukraini-1.jpg)
Вихованці гуртка «Настільний теніс» (керівник гуртка Зуділов Павло Олександрович) брали участь в турнірі з настільного тенісу, присвяченого до Дня Збройних Сил України. Турнір проходив на базі НВК «Миролюбівська ЗОШ І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Покровської райради. На відкриття турніру були запрошені військові ЗСУ, які охоче спілкувалися з учасниками турніру та відповідали на їх питання.
![Турнір з настільного тенісу до Дня Збройних Сил України](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Turnir-z-nastilnogo-tenisu-do-Dnya-Zbroynikh-Sil-Ukraini-6.jpg)
![Турнір з настільного тенісу до Дня Збройних Сил України](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Turnir-z-nastilnogo-tenisu-do-Dnya-Zbroynikh-Sil-Ukraini-5.jpg)
![Турнір з настільного тенісу до Дня Збройних Сил України](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Turnir-z-nastilnogo-tenisu-do-Dnya-Zbroynikh-Sil-Ukraini-4.jpg)
![Турнір з настільного тенісу до Дня Збройних Сил України](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Turnir-z-nastilnogo-tenisu-do-Dnya-Zbroynikh-Sil-Ukraini-3.jpg)
![Турнір з настільного тенісу до Дня Збройних Сил України](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Turnir-z-nastilnogo-tenisu-do-Dnya-Zbroynikh-Sil-Ukraini-2.jpg)
![Турнір з настільного тенісу до Дня Збройних Сил України](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Turnir-z-nastilnogo-tenisu-do-Dnya-Zbroynikh-Sil-Ukraini-1.jpg)
![Турнір з настільного тенісу до Дня Збройних Сил України](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Turnir-z-nastilnogo-tenisu-do-Dnya-Zbroynikh-Sil-Ukraini-7.jpg)