![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/1-15-1024x576.jpg)
Поняття толерантності вбирає в себе багато позитивних людських якостей та проявів особистості, головними серед них є щирість, мудрість, людяність. Вона є показником рівня культури демократичного суспільства, а саме – це повагою до свободи іншої людини, її поглядів, думок, поведінки; прийняттям і правильним розуміння різноманіття культур світу, готовністю прийняти інших такими, як вони є.
Для вихованців гуртка «Економічне краєзнавство» (керівник Людмила Скорописова) була проведена бесіда «Толерантність у житті людини».
Вихованці ознайомилися з поняттям толерантності, пройшли тестування «Чи толерантна я людина?», створили моделі світу «толерантності» та «інтолерантності», дізналися про правила толерантного спілкування, знайшли шляхи прояву толерантності склавши «Мішечок порад» та розв’язали декілька ситуацій «На мою думку…».
Захід пройшов цікаво, активно, в атмосфері доброзичливості та взаєморозуміння.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/2-16.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/3-16.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/4-15.jpg)