«Тиждень-портрет “Троянда поетичного саду України”»

До відзначення 94-річчя з Дня народження Ліни Костенко, з 18 по 24 березня Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості проведений обласний тиждень-портрет “Троянда поетичного саду України”, присвячений постаті і творчості геніальної поетеси України Ліни Костенко, до якого долучилися творчі вихованці ДОПДЮТ та учні закладів освіти Лиманської ТГ, Білозерської ТГ, Селидівської ТГ, Покровської ТГ, Старомлинівської ТГ, Добропільської ТГ, Часовоярської ТГ, Курахівської ТГ, Краматорської ТГ, Костянтинівської ТГ, Мирноградської ТГ.

Протягом тижня вихованці та кожен небайдужий до творчості видатної української поетеси Ліни Костенко декламував та викладав улюблені рядки з творів. Кожен виступ яскравий, чуттєвий, проникливий, захоплює своєю неповторністю та тривожить душу.

Після початку повномасштабної агресії РФ одна з найвидатніших українських поетес Ліна Костенко відмовилася покидати рідний Київ. Вона під обстрілами й між повітряними тривогами писала віршів, вірші про велику війну в Україні…

Ліна Костенко стала незаперечним моральним авторитетом для українців. Сила волі та її незламність вражають. Її горде мовчання – це життєва позиція, а творче спілкування – це словесна зброя у вигляді інтелектуальної поезії. А поезія її про жінку, любов, красу рідної мови і України. Поєзія надихає кожного і не перестає звучати.

Переглянути роботи можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом: #тижденьпортретКостенко #дітиДонеччини #ПозашкілляДонеччини