Тиждень безпечного інтернету

У другий вівторок лютого відзначається Всесвітній день безпечного інтернету, який у цьому році проходить під гаслом «Разом за найкращий інтернет». З метою розширення та поглиблення знань вихованців про безпечний інтернет, інформування про шкідливі наслідки комп’ютерних ігор, формування позитивного ставлення до живого спілкування, у Донецькому ОПДЮТ триває Тиждень безпечного інтернету.

У межах Тижня у гуртках «Школа успіху» (керівник Оксана Ліхута), «Intranet» (керівник Ольга Бойко), «Зразковий художній колектив» хореографічна студія «Фо степ» (керівники Тетяна Хіміон, Анастасія Киркач, Ніна Ганзер) у дистанційному форматі було проведено тематичні виховні заходи: інтерактивна бесіда «Комп’ютерна та інтернет-залежність як актуальні проблеми сучасності», онлайн-квест «Разом до безпечного інтернету»,  година спілкування «Профілактика комп’ютерної залежності».

Вихованці ознайомилися з основними видами реальних небезпек віртуального світу, які на сьогодні визнано проблемами людства: інтернет-залежність, фітинг як вид шахрайства, негативний вплив на психіку підлітків, переглянули презентацію «Ознаки комп’ютерної залежності у підлітків», відеоролики «Гаджетозалежність», «Бути захищеним в інтернеті – просто».

Об’єднуємось заради безпечнішого та найкращого інтернету!

Пропонуємо корисні посилання щодо означеної тематики:

Онлайнова версія навчально-методичного посібника «Онлайк»

https://www.osce.org/files/f/documents/0/f/483533.pdf?fbclid=IwAR0lS6S6oGdvpRP2mOnNQkHNcuCjIdkmCPxZVnbGZlbGvuzhCJvC-34_Qhk

Онлайн-квест «Безпечний інтернет»