Ті, що вражають

Вихованці гуртка «Юні правознавці» та проект «Ті, що вражають»

Вихованці гуртка «Юні правознавці» (керівник гуртка Бурлачка Марина Сергіївна) Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості мали можливість надихнутись прикладом побудови успішної кар’єри, успішного міста, від представників ТСН та проекту «Ті, що вражають».

Вихованці гуртка «Юні правознавці» та проект «Ті, що вражають»

Спікери проекту під час виступу мотивували молодь до активної життєвої позиції, доводячи, що все в житті людини є можливим, головне– бажання! Особливо це стало зрозумілим, коли до аудиторії вийшли люди з інвалідністю (і це правильний термін!), які зарядили та «заразили» зал своїм оптимізмом, гумором, вмінням жити повноцінно не зважаючи ні на що, не відкладаючи нічого на потім, відчувати себе рівноправним членом суспільства.

Бурлачка Марина Сергіївна керівник гуртка «Юні правознавці»

Питанню децентралізації був присвячений виступ мера м. Мала Виски з Кіровоградщини, який на прикладі своєї громади показав успішну модель побудови містаз дотриманням прав та свобод людей, особливо людей із інвалідністю. Завершальним став виступ лідера групи «Антитіла» Тараса Тополі, який закликав молодь до відкритості, щирості та толерантності щодо людей із інвалідністю.

лідера групи «Антитіла» Тарас Тополя