![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/izobrazhenie_viber_2021-09-20_11-27-01-390-768x1024.jpg)
17 вересня 2021 року, з метою збагачення та розширення знань дітей про гончарство та ознайомлення з особливостями української кераміки, в гуртку «Казкова англійська» (керівник Карина Тарасенко) відбулося інтегроване заняття «Такі гарні горщики, що з’їли би з борщиком».
Діти дізналися багато цікавого про гончарство та гончарні вироби, вивчили фрази ввічливості та назви посуду англійською мовою, познайомились із особливостями приготування їжі у сиву давнину, закріпили знання під час гри «Сучасні смаколики чи старовинні?».