Святкування Дня дошкілля

День дошкілля Покровськ

29 вересня 2017р. Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості із залученням дітей різних міст і районів святкував День працівника дошкільної освіти, який відбувся у м.Покровськ. Педагоги та діти разом розмальовували «Кольоровий світ дитинства», привітали педагогів з Всеукраїнським днем дошкілля. На святі відбулося урочисте нагородження педагогів-дошкільників, які своєю копіткою працею протягом багатьох років сприяють розвитку творчої дитини, надихають та підтримують маленьких вихованців. Саме педагоги прикрашають життя малечі та наповнюють його особливим змістом.

Допомогали у цьому ведучі свята, які створили яскравий малюнок, схожий на кольорову країну дитинства. Під час святкового концерту були нагороджені переможці обласного конкурсу-огляду дитячої художньої творчості дітей пільгових категорій дошкільного віку “Дерзай,малюк!”. Дітлахи отримали «плюшеві» подарунки та урочисті грамоти від директора департаменту освіти Надії Володимірівни Оксенчук, яка привітала усіх присутніх зі спільним святом та побажала наснаги юним даруванням.
Гості заходу,батьки та вихователі мали змогу відвідати творчу майстерню, яка містила в собі роботи маленьких вихованців творчого Палацу. Привітали зі святом вихованці «Зразкового художнього колективу» «Сузір’я», Народного ансамблю народного танцю «Непосиди», «Зразкового художнього колективу» вокальної студії «Дзвіночок», «Народного художнього колективу» вокальної студії «Heartbeat» та «Зразкового художнього колективу» хореографічної студії «Фо степ». Завершенням яскравого свята став святковий феєрверк та фото на пам’ять.
Дорогі педагоги, вірні наставники, вітаємо Вас з професійним святом! Дякуємо Вам за створення умов для виховання відповідальних та свідомих громадян України!

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
previous arrownext arrow
Slider