Святковий концерт до Дня Матері

Святковий концерт до Дня Матері

10 травня 2018 р. департаментом освіти і науки Донецької облдержадміністрації було проведено обласне свято, присвячене Дню Матері.

Святковий концерт до Дня Матері

Свято Матері – одне з найзворушливіших свят, бо кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.Святковий концерт до Дня Матері

Милим, лагідним, чарівним жінкам були присвячені виступи кращих дитячих та юнацьких художніх колективів області: «Зразкового художнього колективу» ансамблю танцю «Усмішка», «Народного художнього колективу» вокальної студії «Heartbeat», Зразкового хореографічного колективу «Німфея», «Народного художнього колективу» ансамблю сучасного танцю «Браво», «Зразкового художнього колективу» хореографічної студії «Фо степ», «Зразкового художнього колективу» вокальної студії «Дзвіночок».День Матері, «Зразковий художній колектив» ансамблю танцю «Усмішка»

З привітальними словами до мам звернулася директор департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Надія Володимирівна Оксенчук.

Святковий концерт до Дня Матері Оксенчук Н.В.

Зі сцени палацу культури і творчості НКМЗ м. Краматорська лунали вітання й побажання тим, хто буде поряд все наше життя, кому ми можемо довірити наші найпотаємніші секрети, мрії та бажання – мамам…