Стежками П’ятих Всеукраїнських Ольжичевих читань із Ганною Антипенко

Ольжичевічитання м. Миколаїв_05

Уже стало гарною традицією активне долучення вихованців гуртків «Українська мова» (керівник Сушко О.А.) та «Літературна творчість» (керівник Бондаренко Г.І.) до національно-культурного життя нашої держави. 14 –17 листопада гуртківці побували на П’ятих Всеукраїнських молодіжних Ольжичевих читаннях м.Миколаїв. Що про поїздку думають учасники донецької делегації.?
Чи сподобалось тобі місто Миколаїв і що найбільше вразило в Ольжичевих читаннях?

Ольжичевічитання м. Миколаїв_06Кирило Суздальцев: Мені дуже сподобався Миколаїв. Люди привітні, зустріли нас тепло й радушно. Із Ольжичевих читань найбільше вразили глибокі роздуми про майбутнє нашої країни.

Ольжичевічитання м. Миколаїв_04Яка мета твоєї доповіді на науковій секції? Чи виправдались твої сподівання щодо поїздки?
Кучеренко Сабіна: Моєю метою на Ольжичевих читаннях було донести до учасників форуму свої погляди про творчість Олега Ольжича, які я висловила в статті «Образ прийдешньої України в поетичних творах Олега Ольжича та Володимира Сосюри».
Дуже гарним та вдалим був день Толерантності, коли ми дарували людям щастя у вигляді сердечок.

Ольжичевічитання м. Миколаїв_02

Що особливо вразило тебе під час подорожі?
Стащенко Аліна: Вечірка «по-миколаївські». Нас зворушило те, що на вечірку був запрошений народний ансамбль української пісні. Проводилися ігри, танці, вікторини, співалися народні пісні.. А ще приємною несподіванкою стало декламування мого вірша “О Україно! Слухай, ми ідем!” ученицею ЗОШ №1 ім. Олега Ольжича.

Ольжичевічитання м. МиколаївА що про поїздку скажеш ти, Яно?
Лавришко Яна: Незабутнім враженням для нас було Відкриття П’ятих Всеукраїнських молодіжних Ольжичевих читань, де зібралося дуже багато учасників з усієї України. Звучала духова музика у виконанні військового оркестру, а мапа України, відтворена на подвір’ї школи, була заповнена учасниками читань з усіх куточків України, які привезли з собою свої наробки та дослідження за творчістю Олега Ольжича.

Ольжичевічитання м. Миколаїв

Антипенко Ганна,
вихованка гуртків «Українська мова» та «Літературна творчість».