![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/313131-1024x439.jpg)
4 жовтня в Україні та всьому світі відзначають Всесвітній день захисту тварин (World Animal Day), метою якого є виховання любові до тварин, поваги до вірності та відданості домашніх улюбленців, відповідальності за приручення тварин.
Ця дата вважається не святом, а приводом звернутися до проблеми бездомних тварин, розповісти максимальній кількості людей про їх трагічну долю.
Саме пробудженню у вихованців почуття свідомого ставлення та відповідальності до своєї ролі в житті тварин було присвячено круглий стіл «Добро починається з тебе» (гурток «Школа успіху», керівник Оксана Ліхута, Донецький ОПДЮТ, гуманітарно-науково-технічний відділ).
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/1212121-1024x436.jpg)