![Слово про Україну](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/Slovo-pro-Ukrainu-4.jpg)
Вихованці гуртків «Українська мова» (керівник гуртка кандидат філологічних наук Сушко Оксана Іванівна) та «Літературна творчість» (керівник гуртка кандидат педагогічних наук Бондаренко Галина Іванівна) брали участь у Всеукраїнському творчому конкурсі «Слово про Україну», який проводився на базі юридичного факультету Київського національного авіаційного університету.
За результатами конкурсу: Гнідина Вероніка (вихованка гуртка «Українська мова») – І місце у номінації «Промова»; Петриченко Ольга (вихованка гуртка «Літературна творчість») – ІІІ місце у номінації «Промова»; Житнік Валерія (вихованка гуртка «Літературна творчість») – ІІ місце у номінації «Декламування віршів»; Колесник Ганна-Марія (вихованка гуртка «Українська мова») – грамота за найкращий виступ у номінації «Емоційна насиченість» (танцювальний номер).
![Слово про Україну](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/Slovo-pro-Ukrainu-5.jpg)
![Слово про Україну](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/Slovo-pro-Ukrainu-4.jpg)
![Слово про Україну](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/Slovo-pro-Ukrainu-3-728x1024.jpg)
![Слово про Україну](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/Slovo-pro-Ukrainu-2.jpg)
![Слово про Україну](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/Slovo-pro-Ukrainu-1.jpg)
Наші вихованці своїми виступами показали високу національну свідомість, любов до рідної землі та її історії, бережне ставлення до української мови.
Вітаємо переможців!