Сила та мужність, що живляться підтримкою й пошаною народу нашого

День ЗСУ

У календарі пам’ятних дат України є день, який сьогодні сприймаємо як один із особливо важливих. Звичайно, це 6-те грудня − професійне свято наших хоробрих військовослужбовців, які протягом тривалого часу так мужньо й так самовіддано захищають нас від підступного ворога, забезпечуючи спокій наших осель, мирне небо над нами.

День ЗСУ

До вітань солдатів, офіцерів, генералів із Днем Збройних сил України з великою приємністю долучилися вихованці гуртка «Українська мова» (керівник гуртка Сушко Оксана Іванівна), узявши активну участь у філософській платформі «Сила та мужність, що живляться підтримкою й пошаною народу нашого».

День ЗСУ

Готуючись до заходу, гуртківці підготували малюнки, за допомогою яких розкривали власне розуміння таких базових філософських понять, як: мужність, свобода, подвиг, гідність, громадянський обов’язок.

День ЗСУ

Своєрідним підсумком філософської платформи стала думка про те, що справді мужня людина не ухиляється від покладених на неї обов’язків, є принциповою, надихає інших бути відданими своєму народу. Саме такими гуртківці бачать українських вояків і щиро вітають їх із професійним святом рядками вірша нашої вихованки Лілі Гаврилової:

Із святом відваги та честі тебе, мій захиснику, вітаю

І від душі тобі бажаю кохання, радості, добра,

А нам − безхмарного життя.