![Щоб здоров’я добре мати, про здоров’я треба дбати](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/SHHob-zdorovya-dobre-mati-pro-zdorovya-treba-dbati-2-1024x1020.jpg)
У гуртку «Карамельки» (керівник Ратинська І.В.) маленькі вихованці міркували як зберегти і зміцнити здоров’я. На занятті діти отримали цікаву інформацію про користь вітамінів та води, дізналися в яких фруктах міститься найбільше вітамінів, згадали правила особистої гігієни. Малята відгадували загадки, весело грали в дидактичні ігри і дійшли висновку: «щоб здоров’я добре мати, про здоров’я треба дбати».
![Щоб здоров’я добре мати, про здоров’я треба дбати](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/SHHob-zdorovya-dobre-mati-pro-zdorovya-treba-dbati-1-1024x1020.jpg)
![Щоб здоров’я добре мати, про здоров’я треба дбати](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/SHHob-zdorovya-dobre-mati-pro-zdorovya-treba-dbati-3-1024x1020.jpg)
![Щоб здоров’я добре мати, про здоров’я треба дбати](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/SHHob-zdorovya-dobre-mati-pro-zdorovya-treba-dbati-4-1024x1020.jpg)
![Щоб здоров’я добре мати, про здоров’я треба дбати](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/SHHob-zdorovya-dobre-mati-pro-zdorovya-treba-dbati-5-1024x1020.jpg)
Отримані знання вихованці закріпили в домашніх умовах з батьками.
![Щоб здоров’я добре мати, про здоров’я треба дбати](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/SHHob-zdorovya-dobre-mati-pro-zdorovya-treba-dbati-6-1024x1020.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/SHHob-zdorovya-dobre-mati-pro-zdorovya-treba-dbati-7-1024x1020.jpg)