Шевченко – наш. Він для усіх століть…

Шевченко – наш. Він для усіх століть…

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щоразу новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко – велика і невмируща слава українського народу. У його особі українці об’єднали свої найкращі якості, обравши співцем історичної слави та гіркої долі. Під думи народні налаштовував свою ліру Кобзар, тому й оживало в його полум᾿яному слові все те, що таїлося в глибині душі народу. Як весна оновлює природу, так і сама поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

Ушанували 205-річчя Тараса Шевченка й вихованці гуртків «Українська мова» (керівник гуртка Полякова Тетяна Василівна – кандидат філологічних наук) та «Українське літературознавство» (керівник гуртка Жижченко Лариса Борисівна – кандидат філологічних наук), що діють на базі Билбасівської опорної ЗОШ. Гуртківці проникливо декламували твори письменника, драматично, з акторською майстерністю відтворювали трагічні віхи Кобзаревого життєпису. Лариса Борисівна Жижченко відкрила для аудиторії нові цікаві факти із Петербурзького періоду творчості українського генія, а Тетяна Василівна Полякова під власний супровід гітари заспівала про Шевченкову тополю.

Свято відбулось у невимушеній та доброзичливій атмосфері, за що завдячуємо адміністрації школи. А юні творчі таланти, гуртківці, були відзначені та заохочені солодким подарунком!

Шевченко – наш. Він для усіх століть…
Шевченко – наш. Він для усіх століть…
Шевченко – наш. Він для усіх століть…