«Шануємо пам’ять Героїв Крут: пам’ятаємо їх подвиг!»

29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут. Пам’ятати своїх героїв – важливо, адже герої – це ті найкращі, яких ми, нажаль, втратили. Крутянці одні з перших віддали свої життя за новопроголошену Українську державу.

Герої Крут – це не лише воїни минулого, але й джерело невичерпної інспірації для молодого покоління. Їхні вчинки в трагічні дні січневих подій 1918 року стали символом непохитної віри в незалежність та готовності жертвувати власним життям заради свободи.

З нагоди Дня пам’яті Героїв Крут нащадки сучасної України, лідери учнівських самоврядувань Донеччини  долучилися до онлайн-заходу живої газети «Герої Крут – для нащадків взірець».

В рубриці «Говорить молодь», лідери висловлювали своє бачення про спадок Героїв Крут, який об’єднує покоління, надихаючи на досягнення нових висот. Відданість і героїзм, які виявили Герої Крут у минулому, стають настановою для молоді сьогодення, спонукаючи юнь долучатися до формування майбутнього, що ґрунтується на принципах віри у власні сили та любові до рідної землі. Учнівська молодь у своїх виступах підкреслила, що завжди в усіх своїх починаннях вони будуть пам’ятати, що Герої Крут віддали все, що мали – молодість, надії й саме життя за волю України! 

Пам’ять про наших Героїв, що загинули під Крутами, буде вічною!